4 טיפים בטרם מסירת מכוניות שכדי לשקול

אדם שיש לו רכב ישן תמיד ממהר במחשבה כיצד להפטר ממנו , במקרים מסויימים אפשר לקבל המון כסף על הרכב, תלוי בסוג שלו ובמצבו , ריכזנו עבורכם 4 טיפים חשובים ודוגמאות שיש לשקול אם אתם עומדים לפני הצעד של מכירת הרכב האישי שלכם. הפוסט הזה גם מתאים למי שכבר שכח לנהוג או לכאלה שסתם הרכב שלהם עומד ומפריע אמצע החניה והחיים 🙂

טיפים בטרם מסירת מכוניות

טיפ 1

מחיר – אל תתפשרו על המחיר , היום ישנם מחירוני רכבים ורצוי להיצמד למחירונים , ברב המקרים זה יבוא לטובתכם כמובן שבמידה ויש תקלה חמורה ברכב כמו בעיה בשאסי או במנוע תהיה השפעה ישירה על המחיר גם אם מחיר המחירון הוא גבוה מאוד, ירידת הערך תהיה בין 15-50% תלוי בהקף הנזק, מחירון מומלץ תוכלו למצוא באתר WINWIN או באתר לוי יצחק.

 

טיפ 2

סוחר רכבים לפירוק – רכב יש עם הסטוריה של 20-30 שנה זה בדיוק כמו רהיט ישן שעומד במחסן ורק מפריע, במקרים כאלה פנו לסוחרי רכבים לפירוק בשוק הישראלי ,כדי להעביר את הרכב בהקדם האפשרי כי ישנה סכנה להחזיק ברכבים אלו וליסוע בהם. יש ליצור קשר עם מכוני גריסת רכבים במקביל ולברר כיצד מורידים מכונית מהכביש.

 

 

טיפ 3

בירור מכירה בפורטלים ואינדקסים – מחירונים הם מקום מעולה לדעת מהו ערך הכנס שלכם, אך רצוי להיות פעיל ועירנו גם בפורטלים ופורומים בתחום הרכב, למדו מבעלי נסיון , חשוב לדבר ולהיות פעילים ולנסות ליצור שיחות עם בעלי מקצוע בפורומים, אין לדעת מה יהיה בסוף תוכלו לקבל מחיר מעולה גם מחברי הפורום או בעלי אינטרסים השוהים שם.

 

טיפ 4

סוחרי רכבי אספנות – ועכשיו לחלק האומנותי , מכוניות זה אומנות ואכן על רכבים ישנים הוותק משחק תפקיד מרכזי. מקרה מוקצן הוא אספן פרארי ששילם מכיסו 35 מליון עבור רכב פרארי , אז לכם אולי אין פרארי אבל זה אומר שגם עבור רכבי אספנות שונים תוכלו לקבל כסף מעולה, רכבי "בימבה " ורכבי אספנות שונים מדגמי מרצדס, BMW ,יגואר וכו מחירם גבוה בהרבה ועולה עוד יותר כשעוברות השנים